close
چت روم
پارتی شبانه جنجالی بازیگران معروف سینما + عکس
پنل اصلی نیک صدا
  صفحه نخست عضویت در نیکــ صدا

  ارشیو مطالب اطلاعات مدیر نیکــ صدا تماس با مدیر نیکــ صدا با ما هم خوراک شوید

ورود اعضا به نیک صدا

  ورود به سایت

  نام کاربری:
  رمز عبور :
  رمز عبورم را فراموش کردم؟
جستجوگر نیکــ صدا
نویسنده
دوستان
آرشیو وبلاگ

پارتی شبانه جنجالی بازیگران معروف سینما + عکس - www.foozoli.blogfa.com

ادامه عکس ها در ادامه مطلب

درحالی که این فرد با استفاده از ارتباطات خود در حوزه سینما این پارتی رابه صورت مختلط ترتیب داده بود بسیاری از بازیگران و ستارگان سینما با حضوردر این مراسم به سرو مشروبات الکلی…

 

پرداختند و برخی از آن ها بقدری در این کار افراط کردند که پیشنهادات بی شرمانه ای به برخی از حاضرین ارائه کردند .
موضوعوجود ابتذال در سینمای ایران و مسائل مختلفی که در پشت صحنه تولید فیلمهای و سریال های تلویزیونی صورت می گیرد بحث تازه و جدید نیست چرا که سالهاست بسیاری از مسئولین فرهنگی کشورمان و حتی بسیاری از نیروهای ارزشیفعال در حوزه سینما و تلویزیون از این قضیه رنج می برند . ابتذالی که درواقع پای آن در سینمای اصلاحات  به هنر کشور باز شد و متاسفانه روز به روزدر این حوزه جای خودش را باز کرد . امروز اگر سری به پشت صحنه بسیاری ازتولیدات سینمایی بزنید متاسفانه شاهد صحنه های رقت انگیزی می شوید که جایگفتنش هم نیست اما این ابتذال تا جایی پیش رفته است که حتی پرویز پرستوییبازیگر برجسته و خوش فکر سینما هم به تازگی در گفت و گویی تاکید کرده استکه متاسفانه وضعیت روابط بین نیروهای سینما آقدر نامناسب شده است که ترجیحمیدهم که دیگر فیلمی را کار نکنم.


پارتی شبانه جنجالی بازیگران معروف سینما + عکس - www.foozoli.blogfa.com


اخیرایکی از عناصر فعال سینما که اتفاقا در بسیاری از پروژه های سینمایی همحضور فعالی دارد به بهانه روز سیزده به در در ویلای شخصی خود در جاجروداقدام به برپایی پارتی آن هم به سبک دیسکوهای غربی نموده است . (م.م) کهبرای این مراسم خود از بسیاری از بازیگران و چهره های مطرح سینما دعوتکرده بود با تهیه مقدار قابل توجهی مشروبات الکلی که اخبار دریافتی حکایتاز قیمت چندین میلیونی این مشروبات می کند مراسم رقص و آواز را در ویلایخود ترتیب داده است.

درحالی که این فرد با استفاده از ارتباطات خود در حوزه سینما این پارتی رابه صورت مختلط ترتیب داده بود بسیاری از بازیگران و ستارگان سینما با حضوردر این مراسم به سرو مشروبات الکلی پرداختند و برخی از آن ها بقدری در اینکار افراط کردند که پیشنهادات بی شرمانه ای به برخی از حاضرین ارائه کردند.
 

 

امانکته قابل در این افتضاح اخلاقی که از نخستین ساعات بعد از ظهر روز سیزدهفروردین ماه تا نیمه های شب روز بعد به طول انجامید حضور کارگردان مشهورسینما و تیم بازیگران فیلم جدیدش که هم اکنون نیز روی پرده است در اینپارتی شبانه بود . این کارگردان که همواره در فیلم هایش مردم ایران را بهدروغگویی متهم کرده و در فیلم های خود، به خصوص در چند فیلم اخیرش تاکیدمی کند که ایران جای مناسبی برای زندگی نیست و به همین خاطر غربی‌ها بهشدت از فیلم او خوش‌شان آمده و در جشنواره فیلم برلین به وی خرس طلاییدادند، در حالی در جشنواره امسال مورد توجه مسئولین معاونت سینمایی قرارمی گیرد و در حالی برخی به اصطلاح روشنفکران از کارهای او حمایت کامل میکنند که صبغه حضور در چنین مراسمی را دارد و اتفاقا تیم بازیگرانش حضورفعالی نیز  در این مراسم داشته اند .

گفتنیاست در این مراسم که به نوعی یک رسوایی اخلاقی برای حاضرانش به شمار میآید  پ – م، ل- ح، ش – ح ، ت-ع ،  م-ح، ل- ر، پ- د، م-ص، و برخی دیگر ازفعا لین سینمایی نیز حضور داشته اند.

صفحات وبلاگ

سایز نوشته ها :
معمولی متوسط بزرگ خیلی بزرگ
آمار و اطلاعات
پیوندهای روزانه
نظر سنجی
پشتیبانی آنلاین
آمار سایت به روایت وبگذر
مطالب تصادفی
دوستان نیکــ صدا
مطالب پر بازدید
ابر برچسب ها

تبليغات در نیکــ صدا

 تصاویر مطالب